قوانین و ضوابط استفاده از خدمات هاست وردپرس

لطفا موارد زیر را کامل مطالعه فرمائید. رعایت این موارد برای مشتریان الزامی بوده و در صورت عدم رعایت مقررات، هاست وردپرس مجاز است، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.

قبل از خرید حتما قوانین مطالعه گردد

هاست وردپرس (wpwebhost) می تواند در هر زمان قوانین فوق را تغییر و یا تکمیل نماید و هیچگونه تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به کاربران و مشتریان ندارد. هر چند این صفحه بعد از هر بروزرسانی به اطلاع مشتریان از طریق راههای ارتباطی خواهد رسید.

1- سرویس های هاست وردپرس به صورت آنی و پس از پرداخت توسط مشتری تحویل داده می شود. برخی سرویس ها بنا به امکانات بین 24 الی 72 ساعت زمان بر خواهد بود.

2- سرویس های هاست وردپرس به هیچ وجه قابل عودت نمی باشند.

3- ثبت دامنه به صورت اتوماتیک انجام میگیرد و در صورت اشتباه از سوی کاربر در ثبت نام دامنه هیچ راه بازگشتی وجود ندارد و باید دامنه جدید ثبت کند.

4- در صورتی که اسکریپت مشتری باعث خسارت و یا ضرر و زیان به سرورهای سایت گردد ، مشتری موظف است خسارت وارده را جبران نماید.

5- در صورتی که اسکریپت مشتری منابع زیادی را اشغال نماید و باعث خرابی و فشار به سرورها گردد، مشتری موظف بلافاصله نسبت به رفع باگ اقدام نماید. مدیریت هاست وردپرس (wpwebhost) می تواند سرویس مذکور را در این مدت از دسترس خارج نماید.

شرایط بازگشت وجه:

6- سرویس های میزبانی وب تا 3 روز پس از پرداخت امکان عودت 80 درصد وجه را دارا می باشند.

7- عودت وجه پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

رفع مسئولیت :

8- هاست وردپرس هیچ گونه مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات به خریدار پس از تاریخ انقضای سرویس ندارد.

محتویات سایت مشتری:

9- محتوای وبسایت باید صددرصد مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

10- مشتری به هیچ عنوان نمی تواند از سرویس جهت استفاده سایتهایی نظیر، فروش وی پی ان، هک، کرک و سایتهایی که با قوانین کشور مغایرات دارد، استفاده نماید و در صورت مشاهده با متخطیان برخورد و به مراجع ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد.

11- در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده هاست وردپرس نمی باشد.

12- نام کاربری و رمز عبور تنها در اختیار مشتری بوده و در صورت رخ دادن اتفاقی ، هاست وردپرس هیچ گونه مسئولیتی ندارد. لذا از نام کاربری و رمز پیچیده استفاده نمایید.

13- ارسال ایمیل نهایتا در ساعت 100 عدد می باشد و در صورتی که از سرویس ایمیلهای تبلیغاتی انبوه ارسال گردد، بدون اطلاع قبلی سرویس مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

14- پس از سفارش سرویس و دریافت رمز، مشتری موظف است بلافاصله رمز جدیدی برای هاست خود ایجاد نماید.

15- سرورهای هاست وردپرس به صورت کامل از لحاظ امنیتی کانفیگ و بهینه شده اند، لذا سرویس مشتری در صورت هک شدن از سمت سرور نبوده. لذا مشتری موظف است موارد ایمنی سایت را لحاظ نماید. (از نصب هر افزونه ای خودداری گردد. آخرین نسخه وردپرس همیشه نصب گردد)

16- مشتری در صورتی که از سرویس خود ناراضی بوده ابتدا از طریق ارسال تیکت اقدام نموده. انتقادها و شایعه سازی بی اساس از هاست وردپرس در سایت ها و انجمن ها ممنوع بوده و با مشتری برخورد خواهد شد.

17- استفاده از هرگونه اسکریپت مخرب (شل، تروجان) حتی جهت تست، کاملا ممنوع بوده و بدون هماهنگی کلیه اطلاعات حذف و اکانت مشتری مسدود خواهد شد.

18- در صورت شناسایی مشتری جهت نفوذ به سرورهای هاست وردپرس، کلیه اطلاعات مشتری حذف خواهد شد.

19- اطلاعات مشتریان در نزد هاست وردپرس محفوظ بوده و به هیچ سازمان یا شخصی ارائه نخواهد شد.

20- بازگردانی اکانت تنها از طریق شماره تماس و ایمیل ثبت شده مشتری در سایت صورت خواهد گرفت.

نسخه پشتیبان

21- تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات به عهده مشتری بوده و موظف است از اطلاعات خود خارج از شرکت نیز بکاپ تهیه نماید.در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

22- از سرویس ها به صورت هفتگی بکاپ تهیه می شود و تا 2 هفته بکاپ ها نگه داری می شوند.

23- هاست وردپرس مسئولیتی در قبال بکاپ های بالای 2 گیگ ندارد.

مسئولیت خریدار

24- خریدار موظف است که کلیه قوانین گروه و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، هاست وردپرس حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر هاست وردپرس را می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

25- کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و هاست وردپرس تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.

روش های ارتباط با هاست وردپرس تنها از طریق سایت wpwebhost.org می باشد به هیچ نهادی وابسته نمی باشد.

بروزرسانی : دو شنبه 30 بهمن 1396
واحد مدیریت هاست وردپرس (wpwebhost)